Sprawy o alimenty Gostyń

Nasza kancelaria prawna od wielu lat zajmuje się prawem cywilnym, w tym również sprawami alimentacyjnymi. Zakres naszych usług obejmuje profesjonalne doradztwo, konsultacje prawne, sporządzanie pism procesowych, udział w rozprawach i reprezentowanie przed sądem, a także uczestnictwo w rozmowach pomiędzy stronami. Nasza kancelaria świadczy również pomoc prawną osobom, które mają problem z uzyskaniem zasądzonych alimentów. Nasi klienci są otoczeni opieką prawną aż do zakończenia sprawy.

Alimenty – Gostyń. Profesjonalna pomoc prawnika w zakresie postępowań alimentacyjnych

Szukasz dobrego prawnika oferującego porady prawne w kwestii alimentów w Gostyniu? Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Niestety, sprawy alimentacyjne nie należą do najłatwiejszych. Składając pozew do sądu, należy dołączyć do niego wiele innych dokumentów m.in. kopie aktów stanu cywilnego. Dodatkowo trzeba udowodnić zasadność żądania, czyli przedstawić koszty utrzymania dziecka i kwotę wydatków związanych z leczeniem i edukacją. Jeśli chcesz zwiększyć swoją szansę na korzystny werdykt sądu, powinieneś skorzystać z pomocy zaufanego i sprawdzonego prawnika. Dzięki usługom naszego specjalisty czas rozpoznania sprawy ulegnie skróceniu, a Ty zapomnisz o stresie związanym z postępowaniem sądowym.

Alimenty – Gostyń. Zaufaj specjalistom

Jesteśmy zespołem doświadczonych prawników, którzy od lat zajmują się sprawami alimentacyjnymi. W naszej karierze zawodowej spotkaliśmy się z wieloma skomplikowanymi problemami. Niejednokrotnie pomagaliśmy klientom ubiegać się o alimenty na małoletnie dzieci oraz te uczące się, które uzyskały pełnoletność. Wiele razy udało nam się wygrać sprawę o alimenty na współmałżonka. Dla naszych klientów ubiegaliśmy się również o egzekucję i zabezpieczenie alimentów, uchylenie obowiązku alimentacyjnego oraz obniżenie lub podwyższenie ich kwoty w imieniu uprawnionego bądź zobowiązanego. Nasz zespół wspiera klientów w sytuacji ukrywania dochodów przez byłego małżonka, nieustannego uchylania się od obowiązku płatności i niepodjęcia przez niego czynności zarobkowych.

Sprawy o alimenty – Gostyń. Dlaczego warto wybrać naszą kancelarię?

Zastanawiasz się, dlaczego warto wybrać akurat nasze usługi? Jesteś ciekaw, co nas wyróżnia? Wsłuchujemy się w głosy klientów i dokładamy wszelkich starań, aby sprostać ich oczekiwaniom. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i poświęcamy jej odpowiednią ilość czasu. Wszystkich klientów traktujemy na równi i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zleceniodawcy czuli się u nas swobodnie i komfortowo. Nigdy nie oceniamy i nie krytykujemy. Wspieramy klientów i staramy się zrozumieć ich sytuację.  Współpracując z naszą kancelarią, zyskujesz dostęp do profesjonalnych porad prawnych i pewność, że nie zostaniesz sam ze swoim problemem aż do zakończenia sprawy. Nie boimy się nawet najbardziej skomplikowanych spraw. Nasi prawnicy zapewniają wysoką skuteczność również w przypadku wyjątkowo zawiłych problemów prawnych.

Kontakt
                  

Kancelaria Radcy Prawnego
Przemysław Pawlicki

Siedziba i adres korespondencyjny:
63-800 Gostyń
ul. Wiśniowa 22A
tel. + 48 693 361 162

Biuro:

63-800 Gostyń
ul. Helsztyńskiego 3 (budynek Fundacji Absolwent, I piętro)
tel. +48 661 707 706

e-mail: kancelaria@radca-pawlicki.pl

NIP: 697-195-32-20
REGON: 300857211
mBank BRE S.A. 95 1140 2004 0000 3402 5337 5164

14 + 15 =