Pomoc prawna Gostyń

Prowadzisz przedsiębiorstwo lub potrzebujesz pomocy prawnej w prywatnych sprawach? Warto skonsultować sytuację z ekspertem, który jest biegły w aktualnie obowiązujących przepisach. Świadczymy pomoc prawną w Gostyniu w oparciu o wieloletnie doświadczenie i znajomość różnych dziedzin prawa. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Pomoc prawna Gostyń – radca prawny

Kancelaria jest prowadzona przez doświadczonego radcę prawnego, który od 10 lat wykonuje swój zawód. Z jego pomocy prawnej w Gostyniu mogą korzystać osoby z problemami natury prawnej w życiu prywatnym, ale też przedsiębiorstwa i instytucje. Usługi kancelarii obejmują różne działania dotyczące zróżnicowanych dziedzin prawa. Proponowana pomoc prawna (Gostyń) to ogół czynności mających na celu ochronę interesów klientów, zarówno pod postacią poradnictwa, jak i opiniowania dokumentów czy reprezentacji przed innymi organami (sądami, urzędami). Każda sprawa powierzona przez klienta jest rozpatrywana indywidualnie.

Pomoc prawna Gostyń – w czym dokładnie pomagamy?

Możemy pomóc naszym klientom w zakresie prawa cywilnego i rodzinnego, a więc reprezentując ich interes przed poszczególnymi organami, na przykład w ramach sporu spadkowego czy sprawy rozwodowej, sytuacji dotyczących obowiązku alimentacyjnego czy praw rodzicielskich. Zapewniamy też pomoc prawną w Gostyniu w świetle prawa gospodarczego i handlowego. Możemy więc poprowadzić Cię przez proces zakładania i rejestracji spółek, fundacji czy stowarzyszeń. Udzielamy także porad związanych z prowadzeniem bieżącej działalności. Poradnictwo dotyczy również tłumaczenia niezrozumiałych przez klienta zagadnień prawnych. Porady mogą również dotykać windykacji należności. Możemy też pomóc w przypadku problemów o innej tematyce prawnej. Zachęcamy do kontaktu celem konsultacji.

Doraźna pomoc prawna w Gostyniu

Pomagamy klientom w zakresie prawa cywilnego i rodzinnego, reprezentując ich interes przed poszczególnymi organami, na przykład w ramach sporu spadkowego czy sprawy rozwodowej, sytuacji dotyczących obowiązku alimentacyjnego czy praw rodzicielskich. Zapewniamy też pomoc prawną (Gostyń) w świetle prawa gospodarczego i handlowego. Poprowadzimy Cię przez proces zakładania i rejestracji spółek, fundacji czy stowarzyszeń. Udzielamy także porad związanych z prowadzeniem bieżącej działalności. Porady dotyczą również tłumaczenia niezrozumiałych przez klienta zagadnień prawnych. Porady mogą również dotykać windykacji należności. Możemy też pomóc w przypadku problemów o innej tematyce prawnej. Zachęcamy do kontaktu celem konsultacji.

Kontakt
                  

Kancelaria Radcy Prawnego
Przemysław Pawlicki

Siedziba i adres korespondencyjny:
63-800 Gostyń
ul. Wiśniowa 22A
tel. + 48 693 361 162

Biuro:

63-800 Gostyń
ul. Helsztyńskiego 3 (budynek Fundacji Absolwent, I piętro)
tel. +48 661 707 706

e-mail: kancelaria@radca-pawlicki.pl

NIP: 697-195-32-20
REGON: 300857211
mBank BRE S.A. 95 1140 2004 0000 3402 5337 5164

5 + 5 =